SPONSORZY

PATRONAT HONOROWY

Pani Wójt Gminy Lesznowola

Wójt Gminy Lesznowola
Pani Maria Jolanta Batycka-Wąsik

www.gdpoland.plGD Poland - Chińskie Centrum Handlowe
Wólka Kosowska
Firma GD Poland Investments Sp. z o.o. znana jako Chińskie Centrum Handlowe zlokalizowana w Wólce Kosowskiej w gminie Lesznowola jest największym z tego typu ośrodków w Europie. Skupia w sobie głównie hurtowników sprzedających towary z Azji, a przede wszystkim z Chin. Kamień węgielny pod Centrum został wmurowany w 1993 roku. Rok później nastąpiło oficjalne otwarcie. W ciągu następnych siedemnastu lat powstało sześć hal handlowych o wysokim standardzie, o łącznej powierzchni ponad 100 tys. m². W skład kompleksu wchodzą liczne pawilony handlowe, restauracje, magazyny, bank, kantor. Dzięki temu Centrum Chińskie jest idealnym miejscem zarówno dla kupujących jak i sprzedających stając się swoistym miejscem promocji międzynarodowego handlu. W Centrum swoją działalność handlową prowadzą firmy: chińskie, wietnamskie, tureckie, hinduskie. Oczywiście nie brakuje również polskich przedsiębiorców. Przez te kilkanaście lat istnienia Centrum Chińskie wypracowało sobie renomę i pozytywną opinię wśród odwiedzających klientów. Centrum odwiedzają klienci z całej Polski, jak również z sąsiednich krajów. Zaopatrują się też sieci hipermarketów m. in. takie jak Auchan, Carrefour itp. Ciągły napływ nowych handlowców zainteresowanych wynajmem powierzchni powoduje, że planowane są, w niedługiej przyszłości nowe inwestycje. I to jest najlepszym świadectwem, że pomysł lokalizacji obiektów tego typu był pomysłem trafnym.

www.eacc.pl
EACC - Tureckie Centrum Handlowe
Wólka Kosowska
Firma EACC Investments Sp. z o.o. znana jako Tureckie Centrum Handlowe  zlokalizowana w Wólce Kosowskiej w gminie Lesznowola wraz z Centrum GD Poland jest największym z tego typu ośrodków w Europie. Skupia w sobie głównie hurtowników sprzedających towary z Azji, przede wszystkim z Wietnamu, ale także z Europy, z takich krajów jak Turcja, Bułgaria czy Litwa. Oczywiście swoją działalności prowadzą też hurtownicy i producenci z Polski. Centrum EACC powstało w roku 2003 - obecnie funkcjonują 4 hale o łącznej powierzchni użytkowej blisko 40 tys. m². W skład kompleksu wchodzą liczne pawilony handlowe, restauracje, magazyny, sklepy spożywcze, punkty usługowe i kantor. Stały rozwój powoduje, że będą planowane nowe inwestycje zarówno dotyczące zaspokojenia potrzeb handlowych, magazynowych jak też mieszkaniowych, czego przykładem jest wybudowane w 2008 roku piękne i bogate w tereny zielone, osiedle mieszkaniowe domków: „Park Agat”. W niedalekiej odległości od Wólki Kosowskiej w sąsiadującej z Łazami miejscowości Walendów powstaje drugie ekskluzywne osiedle firmy EACC: Rezydencje „Walendia”, którego I etap oddany został już do użytku.

www.lesznowola.pl
Gmina Leszowola leży w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Powierzchnia gminy wynosi 69 km2, a na jej terenie mieszka ponad 16 tysięcy osób. Liczba zarejestrowanych podmiotów gospodarczych to przeszło 3,5 tysiąca. Są w śród nich mniejsze oraz większe firmy tworzące ośrodek produkcyjny i usługowy, koncentrujący nowoczesny przemysł z udziałem kapitału krajowego i zagranicznego. Gmina jest jedną z nielicznych w Polsce o najwyższym stopniu zaawansowania planu przestrzennego zagospodarowania (98% terenu Gminy). Lesznowola to wielokrotny laureat nagród krajowych i zagranicznych, między innymi: Gmina Fair Play, Samorządowy Lider Zarządzania, Gmina przyjazna Środowisku, Lider Ekologii. Gmina otrzymała Europejską Nagrodę Przedsiębiorczości, przyznaną przez Komisję Europejską.Centrum Medyczne CORTEN MEDIC

  TURNIEJ DLA TANCERZY Z MYŚLĄ O TANCERZACH
 
Współpracują z nami:

    www.viva-system.pl     nowaksound@interia.pl      www.groda.pl      Studio Fotograficzne Sławek Kuciński
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasi patroni medialni:
     

> Andrzej Iwanicki PRO-DANCE < Copyright © 2020 NetArt